Katarzyna Milenkiewicz

Product Manager

 

Produkt Manager z krwii i kości z dobrą ręką do ludzi oraz sporym doświadczeniem w fintechach i technologiach internetowych. Poza tym moderator Design Thinking oraz strażnik-tropiciel UX na wysokim poziomie. Zaczynała od PR-u i marketingu internetowego, jednak jej ciekawość życia co właściwie się znajduje w tej bardziej ścisłej, backendowo- frontendowej warstwie doprowadziły ją do bycia tak zwanym “Produktem”. Na przestrzeni lat miała okazję zdobywać doświadczenie od najlepszych w swoim fachu w branżach takich jak finanse, ubezpieczenia, motoryzacja, luksusowe AGD czy w branży kosmetycznej. Dosłownie wszędzie jej kluczowym zadaniem było maksymalizowanie osiągania najwyższej satysfakcji i użyteczności dla końcowych klientów. Zgłębić temat użytkowników pomógł jej dalej SWPS, gdzie ukończyła User Experience Design, a następnie zainspirowana metodą Design Thinking, została jej moderatorem. Obecnie na co dzień korzysta z poznanych technik rozwiązując złożone problemy ludzkie i produktowe. A robi to zwinnie, no wiecie “Agile!” Branża finansowa nie stanowi dla niej wyzwania, bo spędziła w niej ładnych parę lat budując przeróżne aplikacje służące użytkownikom po dziś dzień. Ma na koncie platformy, które zdobywały nagrody Polish Project Excellence Award, czy ponad 10 mln dotacji na rozwój ekosystemu biometrycznego. Obecnie realizuje się jako Product Manager w globalnej firmie Stonex rozwijając serce platformy tradingowej – komponent konta użytkownika na forex.com czy cityindex.com odpowiadający za finanse i dane klientów. Jest też zaangażowana w inicjatywy związane ze zwinnością (Agile Community) i zarządzaniem zespołami w IT. W wolnym czasie można ją spotkać w kuchni oraz….ostatnio na skiturach i jodze! Jakiś produktowo-ludzki problem do rozwiązania? Dzwońcie po Kasię!

 

Obszary, w których mogę pomóc

 

Junior: Agile, jak przejść z innych zawodów do zajmowania się produktem i rozwijania go, jak rozpocząć prace ze stakeholderami, gdzie poszukiwać wiedzy, jak wybierać rzeczy, na których warto się skupić, jakich narzędzi warto używać.

Mid/Senior: Rozwój produktu, poszukiwaniu trensów, badania na użytkownikach, kreatywne rozwiązywanie problemów, people management, mogę też pomóc w tworzeniu koncepcji na prowadzenie własnej dokumentacji itp. również organizacja eventów na różną skalę

Języki: EN, PL

Speaker Details