Kasia Morawska

Test Manager/Kierownik Testów

 

Od ponad 10 lat pracuję jako kierownik testów. Miałam okazję zdobyć doświadczenie w złożonych, międzynarodowych projektach, zarządzając testami po stronie IT i po stronie użytkowników aplikacji, pracując zarówno w Polsce jak i w Stanach Zjednoczonych. Obecnie pracuję jako kierownik testów w branży medycznej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach liderskich i menedżerskich, w różnych branżach, jak również doświadczenie w pracy jako tester oprogramowania.  Mam również wieloletnie doświadczenie w dzieleniu się posiadaną wiedzą z zakresu testowania oprogramowania poprzez: wystąpienia na konferencjach i meetupach, prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób początkujących oraz wykładów na uczelniach wyższych. Wolny czas lubię poświęcać na podróże, podziwianie natury, jazdę konną i pomoc osobom w kryzysie bezdomności.

 

Obszary, w których mogę pomóc

 

Junior: Pierwsze kroki jako lider w IT, rozwiązywanie problemów w projekcie IT, jak działa projekt IT, role w projekcie IT. Jak wydobyć w swoim CV rzeczy, które są przydatne w IT.

Mid/Senior: Quality Assurance – testowanie oprogramowania, zarządzanie testowaniem, planowanie testów, kontrola przebiegu testów itp

Języki: EN, PL

Speaker Details